Dental
Academy

Twoja akademia

Szkolenia medyczne

Skontaktuj się
z nami

ul. Jana Nowaka-Jeziorańskiego 44
lokal 17, 03-982 Warszawa
tel. +48 602 105 390
biuro@dental-academy.plProjektowanie uśmiechu – to sztuka, dlatego Państwo jesteście artystami w swoich klinikach, gabinetach i laboratoriach protetycznych.

Świadomie wybierając zawód lekarza stomatologa czy technika dentystycznego wkraczamy na drogę tworzenia , czy odtwarzania natury.

Tworząc uśmiech pacjenta,w zależności od tego czy jest to rekonstrukcja  braków zębowych czy zabieg  kosmetyczny niejednokrotnie odbudowujecie w nim poczucie własnej wartości, przywracacie optymizm, poprawiacie urodę czy poprostu jakość życia.

Rosnąca śwadomość pacjentów, materiały o które pytają przychodząc do gabinetu wymusza na lekarzach i technikach dentystycznych  potrzebę ciągłego doskonalenia warsztatu pracy, nadążanie za obowiązującymi trendami, nowinkami.

Dostęp do nowych technologii wykorzystujących w projektowaniu uzupełnień protetycznych skanery staje się coraz bardziej powszechny, ale wymaga zupełnie innych umiejętości, które można zdobyć korzystając z oferty specjalistycznych szkoleń w Dental Academy.

Pod okiem wykwalifikowanych trenerów zdobędziecie Państwo umiejętności i poznacie możliwości skanerów laboratoryjnych oraz oprogramowań do ich obsługi na różnych poziomach zaawansowania.