Jak przygotować dobry plan leczenia dla Pacjenta?

Oferty dla Pacjentów

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom Lekarzy firma Dental Academy przygotowała proste i czytelne rozwiązanie służące do przygotowania ofert dla Pacjentów.

Oferty dla Pacjentów

Skontaktuj się
z nami

ul. Jana Nowaka-Jeziorańskiego 44
lokal 17, 03-982 Warszawa
tel. +48 602 105 390
biuro@dental-academy.plJak przygotować dobry plan leczenia dla Pacjenta?

W każdym gabinecie stomatologicznym, w którym wykonywane są specjalistyczne, wieloetapowe zabiegi z dziedzin: chirurgii,  implantologii,  protetyki czy endodoncji  lekarz stoi przed zadaniem polegającym dla przedstawieniu i wyjaśnieniu Pacjentowi planu i przebiegu leczenia.

Większość zaproponowanych przez nas etapów leczenia nawet  w ramach jednej praktyki może być wykonywana przez różnych lekarzy w zależności od posiadanej specjalizacji stomatologicznej. W proces leczenia zaangażowana często zostaje na pewnym etapie także pracownia protetyczna. Nawet doświadczeni lekarze z wieloletnią praktyką, którzy są specjalistami w swojej dziedzinie,  mają problem lub nie mają czasu na przygotowanie profesjonalnej, eleganckiej oferty leczenia dla Pacjenta.

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom Lekarzy firma Dental Academy przygotowała proste i czytelne rozwiązanie służące do przygotowania ofert dla Pacjentów. Już teraz korzystając z naszej aplikacji zainstalowanej na tablecie iPad nasi Lekarze będą mogli przygotowywać doskonałe oferty dla swoich Pacjentów zawierające wieloetapowe plany leczenia.